Jeśli szukacie lekkich, eterycznych fotografii, których tonacje akcentują beztroskę i radość, dobrze trafiliście.

W tym szczególnym dniu przedstawię Was w wyidealizowanej scenerii, gdzie z użyciem światła i koloru odmaluję Waszą historię w najpiękniejszych barwach.


Jeśli szukacie lekkich, eterycznych fotografii, których tonacje akcentują beztroskę i radość, dobrze trafiliście.

W tym szczególnym dniu przedstawię Was w wyidealizowanej scenerii, gdzie z użyciem światła i koloru odmaluję Waszą historię w najpiękniejszych barwach.

Wasz wielki dzień

Dzisiejsi Państwo Młodzi o wysublimowanych gustach oczekują kompletnego pakietu usług, który obejmować będzie historię ich ślubu i wesela zapisaną w beznamiętnym spojrzeniu obiektywu, z uwzględnieniem wszelakich niuansów wplecionych w scenariusz całego wydarzenia. W mojej pracy nadrzędną wartość stanowi jakość, która zaczyna się od chwili planowania sesji weselnej i przejawia w każdym kadrze oraz we wszystkich działaniach, które podejmuję.

Przygotowałam kilka propozycji, z których najczęściej korzystają moi klienci. Jeśli jednak macie własną wizję na zdjęcia, chętnie spotkam się z Wami na filiżance herbaty. Wówczas będziemy mogli lepiej się poznać – a co ważniejsze – porozmawiać o Waszych oczekiwaniach.

W celu umówienia się na spotkanie bądź otrzymania indywidualnej oferty fotografii ślubnej, proszę o kontakt.


Image
Image

Na Pamelę natrafiliśmy zupełnie przypadkowo i okazał się to strzał w dziesiątkę i jeden z najlepszych wyborów w przygotowaniach weselnych jakiego dokonaliśmy. Bardzo miło wspominamy współpracę z młodą, przesympatyczną osobą, pełną pasji, miłości do tego co robi i niewątpliwie talentu. Owocem naszej sympatycznej współpracy są piękne zdjęcia, wysokiej jakości, wykonane profesjonalnym sprzętem, które zachwyciły całą naszą rodzinę oraz znajomych. Fotoksiążki zaprojektowane przez Pamelę opowiadają piękną historie, nie ma w nich nic przypadkowego i niewątpliwie jakość ich wykonania jest na pierwszym miejscu. Bezproblemowy i miły kontakt podczas całej naszej współpracy, elastyczność oraz dotrzymanie wszystkich ustalonych terminów. Serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Pamelą Szczerbik-Chudy, a my mamy nadzieje spotkać się jeszcze z Tobą na niejednej sesji fotograficznej.

- Kasia i Jacek

Image
Reportaż ślubny

Często pracę zaczynam już od wczesnych godzin, tzn. od momentu umówionej wizyty u makijażystki, fryzjera do czasu ubioru sukni ślubnej Panny Młodej. W międzyczasie transportuje się do Pana Młodego.

Tuż po przygotowaniach udaję się z do miejsca, gdzie odbywa się Uroczystość, później przyjęcie i właściwie nie spuszczam Pary Młodej z oka aż do oczepin (w międzyczasie wykonuję mini sesję dla Pary Młodej, co by uchwycić emocje, które towarzyszą im w tym dniu, a także zdjęcia grupowe, gości, ect.).

Jeśli chodzi o estetykę zdjęć. Zawsze staram się spotkać z przyszłą Parą Młodą, by zwyczajnie ich poznać i porozmawiać o ich preferencjach. Jest mi wówczas łatwiej o ocenę ich wrażliwości i tego, jaki finalny efekt mają mieć fotografie.

Sesja na przyjęciu czy w plenerze?

A może obie? 🙂

Zależy mi przede wszystkim na Waszych emocjach, stąd nie wyobrażam sobie nie zrobienia kilku portretów w tym Wielkim Dniu, ale...

Możemy zaplanować również sesję plenerową w okresie, który będzie Wam bardziej odpowiadał. Wówczas zrobimy zdjęcia w kilku wspólnie wybranych, wyjątkowych miejscach. Całość potrwa około 3-4 godzin, w czasie których postaram się o zdjęcia, które uwypuklą Wasz charakter i co najważniejsze Waszą świeżo przypieczętowany związek.

Image
Image
Firmowe opakowanie & galeria online

Zdjęcia otrzymasz w eleganckim, drewnianym pudełeczku, skrywającym firmowy pendrive. 

Dodatkowo, za Twoją zgodą, zostaną one umieszczone w galerii online strzeżonej hasłem. Dzięki temu nie tylko będziecie mieć je zawsze pod ręką, ale także będziecie mogli od razu wysłać je bliskim!

Album na życzenie ♡

Jeśli wolisz klasyczne rozwiązania, Twój pakiet może być rozbudowany o album lub fotoksiążkę.

Projekt tworzę indywidualnie, a następnie oddaję do druku do sprawdzonej i uznanej drukarni. Możecie być pewni, że taka pamiątka zostanie z Wami na bardzo długo.

Image
Image
Paczka pełna wspomnień

Taki piękny album z miłą chęcią spakuję razem z firmowym nośnikiem i drobnymi upominkami, a potem dostarczę lub wyślę choćby na koniec świata.

PS Wiecie, że Paczka Pełna Wspomnień to jeden z częściej wybieranych pakietów w Sztukach Wolnych? ♡

* od tego sezonu Paczka jest drewniana

Image

Nasz ślub i wesele to były magiczne chwile i tę magię odzwierciedlają właśnie zdjęcia Pameli: są ciepłe i zachwycające. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z kontaktu z Panią Fotograf jak i albumu ze wspomnieniami, który dostaliśmy oraz który będzie nam towarzyszył do końca życia. Serdecznie polecamy współpracę z Pamelą.

- Monika i Marek

Często zadawane pytania