Justyna Lesław

"Pamela była jedną z pierwszych osób (zaraz po sali), którą wybraliśmy do naszego ślubno-weselnego teamu i już od samego początku bardzo chętnie dzieliła się z nami swoim doświadczeniem i udzielała cennych rad.

Przed uroczystością starała się jak najlepiej nas poznać aby spełnić nasze wszelkie oczekiwania. Podeszła do nas bardzo indywidualnie.

W dniu ślubu Pamela od samego rana towarzyszyła mi w przygotowaniach. Biorąc pod uwagę, że wszyscy członkowie rodziny mają całą masę rzeczy do zrobienia, to właśnie Ona była dla mnie największym wsparciem i ostoją. Wykonując swoje obowiązki, Pamela była całkowicie niewidzialna. Ani przez chwilę nie czuliśmy na sobie obiektywu. Współpraca z tak cudownym fotografem była totalną przyjemnością.

ZDJĘCIA: Otrzymaliśmy prześlicznie zapakowany materiał. Jedno ze zdjęć było w ramce dokładnie takiej samej jaką mamy w domu (szalona dziewczyna, wychwyciła to). Efekty pracy oglądaliśmy przez 1,5h. Nie mogliśmy oderwać wzroku od zdjęć i chociaż minęło już trochę czasu, dalej nie możemy.

Pamela uwzględniła wszelkie nasze uwagi, które zgłaszaliśmy jej przed ślubem i jest mistrzynią w dostrzeganiu detali. Zdjęcia pokazują całą masę emocji, wszystkich emocji. Widać na nich szczęście, radość ale również wzruszenie, stres i strach. Właśnie na emocjach i uchwyceniu chwili zależało nam najbardziej.

Wybór Pameli na fotografa, który towarzyszył nam w tym ważnym dla nas dniu był naszą najlepszą decyzją i wiem, że na tym jednym dniu nasza współpraca się nie skończy. Jeszcze raz dziękujemy 😘😘😘"

- Justyna i Lesław, recenzja na fb